Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Kornela, Lizy, Stanisława 8 Maja 2021, 21:54
Dziś 6°C
Jutro 19°C
Łęka Opatowska
8 Kwietnia, 2021

Łęka Opatowska: Kierowca na „amfie”

28-letni kierowca jechał pod wpływem amfetaminy w gminie Łęka Opatowska.

W związku z prowadzonymi działaniami „Wielkanoc 2021” policjanci KPP Kępno zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW, którego kierujący miał cofnięte uprawnienia, posiadał środki zabronione i sam znajdował się pod ich działaniem.
W Wielką Sobotę (3.04) w Łęce Opatowskiej, na ulicy Dworcowej, policjanci zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW, którym kierował 28-letni mieszkaniec tej gminy. - Podczas wykonywania czynności służbowych okazało się, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, dodatkowo posiadał przy sobie woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy oraz sam znajdował się pod działaniem tego środka, co zostało potwierdzone badaniem śliny na urządzeniu Dragger Test 5000 - powiedział Radiu SUD sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy KPP Kępno.

~ Oprac. m

Więcej w nr 13 (1422) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!