Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Danuty, Jana, Janiny 25 Czerwca 2022, 09:15
Dziś 20°C
Jutro 27°C
Łęka Opatowska
4 Stycznia, 2018

Łęka Opatowska: Gmina przyjazna rodzinie

Gmina Łęka Opatowska została doceniona za działania na rzecz rodziny.

18 grudnia 2017 r. w Poznaniu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Wielkopolska gmina przyjazna rodzinie.” Wśród 21 wyróżnionych wielkopolskich miast i gmin znalazła się gmina Łęka Opatowska, którą Rada Rodziny doceniła za podejmowany wysiłek na rzecz zaspokojenia wszelkich potrzeb lokalnych rodzin.
W spotkaniu udział wziął wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann, wicewojewoda Marlena Maciąg oraz przedstawiciele wielkopolskich gmin, w tym wójt gminy Łęka Opatowska Adam Kopis oraz kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Aniela Lipińska.
Konkurs „Wielkopolska gmina przyjazna rodzinie” jest adresowany do wszystkich gmin i ma na celu wyróżnienie tych samorządów, które w sposób wyjątkowy realizują założenia polityki prorodzinnej. Konkurs promuje działania prorodzinne podejmowane przez gminy, prezentuje pozytywny obraz władz samorządowych oraz wskazuje liderów wśród wielkopolskich gmin, które mają na uwadze dobro rodzin.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!