Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Łucji, Witolda, Wilhelma 25 Czerwca 2022, 09:58
Dziś 22°C
Jutro 28°C
Łęka Opatowska
3 Marca, 2022

Łęka Opatowska: 102. urodziny Pana Józefa

18 lutego br. w Urzędzie Gminy w Łęce Opatowskiej odbyło się uroczyste spotkanie z najstarszym mieszkańcem gminy, Józefem Wróblem, który 20 lutego obchodził 102. urodziny.

To wyjątkowa i piękna okoliczność, która nie zdarza się często. 102 lata życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu.
Z dostojnym Jubilatem, Józefem Wróblem, spotkali się wójt gminy Adam Kopis oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Monika Sarnowska-Stempniewska. Jubilatowi towarzyszyli najbliżsi: córka Zofia, córka Anna, wnuczki: Danuta, Paulina, Klaudia, Aleksandra i Natalia.
Na uroczyste spotkanie przybyli także zaproszeni goście: ks. kanonik Jacek Andrzejczak – proboszcz parafii Słupia pod Kępnem, skarbnik gminy – Alina Brząkała, przedstawiciel Rady Gminy – Katarzyna Szczepańska – przewodnicząca Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu, przedstawiciele sołectwa Zmyślona Słupska: Piotr Stodolski – sołtys wsi i Marcin Jóźwiakowski – członek Rady Sołeckiej, a także dyrektor Szkoły Podstawowej w Łęce Opatowskiej – Lidia Jeziorna z delegacją uczniów.

~ Oprac. m

Więcej w nr 9 (1468) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!