Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 21 Stycznia 2022, 05:33
Dziś -2°C
Jutro -1°C
Kępno
9 Listopada, 2017

Kępno: Strażacy rywalizowali na boisku

Turniej eliminacji strefowych do Mistrzostw Wielkopolski w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego PSP w Poznaniu.

We wtorek, 24 października br., odbył się turniej eliminacji strefowych do Mistrzostw Wielkopolski w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.
W turnieju strefowym w Kępnie udział wzięło 6 drużyn reprezentujących komendy. – Turniej został zorganizowany już drugi rok z rzędu w kępińskiej hali sportowej. Wzięły w nim udział reprezentacje jednostek PSP z 6 miast: Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Pleszewa, Ostrzeszowa, Turku i Kępna. Kępiński turniej został zorganizowany przy współpracy ze starostwem powiatowym – poinformował rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Kępnie kpt. Jarosław Kucharzak.
Po zaciętej rywalizacji systemem „każdy z każdym” klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco: najlepsza okazała się KP PSP Ostrów Wielkopolski, tuż za nią uplasowała się KP PSP Pleszew, a trzecie miejsce zajęła KP PSP Kalisz. KP PSP Kępno wywalczyła czwarte miejsce, piąte – KP PSP Ostrzeszów, a stawkę zamknęła KP PSP Turek.
Puchary oraz upominki dla drużyn wręczyła wicestarosta powiatu kępińskiego Grażyna Jany.
Dwie najlepsze drużyny – KP PSP Ostrów Wielkopolski i KP PSP Pleszew – zakwalifikowały się do turnieju finałowego o puchar Komendanta Wojewódzkiego PSP w Poznaniu, który odbędzie się 10 listopada br. w Słupcy.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!