Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jolanty, Lotara, Wita 16 Czerwca 2024, 00:56
Dziś 19°C
Jutro 20°C

Horoskop

2024-06-16

Horoskop tygodniowy: 12.05-18.06

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Zbyt wiele stresów i nierozwiązanych problemów może niekorzystnie odbić się na Twojej kondycji, a nawet zdrowiu. Zachowaj dystans do nowych spraw i cudzych awantur. Bądź sprawiedliwy, ale nie feruj wyroków.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

W tym tygodniu będziesz miał mnóstwo obowiązków. Poczujesz, że więcej pracy nie dałbyś rady udźwignąć. Jeśli jednak skupisz się na najważniejszych sprawach, to dasz radę odnieść imponujący sukces.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

W tym tygodniu będziesz wyrozumiały i serdeczny w stosunku do innych ludzi. Nie będziesz egoistą i dostrzeżesz sens czynienia dla innych dobra. Chętnie pomożesz komuś, kto nie radzi sobie ze swoimi sprawami.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Mów i rób to, co leży Ci na sercu. Ukrywanie przed bliskimi osobami złości, żalu czy pretensji może doprowadzić do konfliktów. Ktoś może Cię sprowokować, omijaj więc nieżyczliwe osoby i nie przejmuj się tym, co mówią Twoi nieprzyjaciele.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

W tym tygodniu postanowisz rozprawić się z przeciwnościami losu oraz wrogami, którzy przeszkadzają Ci osiągnąć sukces. Dojdziesz do wniosku, że nie możesz dłużej zwlekać i oglądać się na decyzje innych ludzi.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Ktoś sprawiedliwy i rozważny zgodzi się pomóc Ci w ważnej sprawie. Nie odrzucaj dobrych rad, tylko spokojnie je przemyśl. Karta dobrze wróży osobom, które mają do załatwienia ważna sprawę w urzędzie.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Przed Tobą tydzień nowych pomysłów i ciekawych możliwości. Poczujesz, że świat stoi przed Tobą otworem! Będziesz energiczny i optymistyczny, dzięki czemu spotkasz się z życzliwością ludzi.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Postanowisz zdobyć nowe umiejętności. Z zapałem przystąpisz do nauki, będziesz więcej czytać i dyskutować z osobami, które mają większe od Ciebie doświadczenie. Zadawaj pytania, badaj różne możliwości.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Nie staraj się zwyciężać za wszelką cenę. Możesz przecenić swoje siły lub sprawa okaże się niewarta tak wielkich wyrzeczeń. Karta radzi poprzestać w tym tygodniu na tym, co jest realnie możliwe do zdobycia.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Czeka Cię udany i spokojny tydzień. Jeśli znajdziesz czas na zastanowienie i chwilę refleksji, wtedy znajdziesz wyjście z kłopotów i odzyskasz wewnętrzną równowagę. Karta wróży poprawę zdrowia i nastroju.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Myśl logicznie, a znajdziesz wyjście z każdej trudnej sytuacji. Dostrzeżesz błędy i wyciągniesz z nich wnioski. Osoba z wielkim autorytetem i doświadczeniem porozmawia z Tobą i wskaże Ci drogę.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Poczujesz, że działasz słusznie. Osiągniesz wewnętrzną równowagę i nie pozwolisz, aby przelotne kłopoty wpłynęły na Twój dobry nastrój. Nie wstydź się swoich zalet! Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub zdobędziesz popularność.