Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Kornela, Marii, Mirosławy 3 Lutego 2023, 04:11
Dziś 3°C
Jutro 1°C

Horoskop

2023-02-03

Horoskop tygodniowy: 1.02-7.02

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Pewna sprawa lub znajomość może się w tym tygodniu zakończyć. Odkryjesz, że wcale tego nie żałujesz i będziesz cieszyć się swobodą. W interesach karta zapowiada kłopoty, na jakie ku Twojej radości natknie się konkurencja.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Postaraj się wywiązać z obietnic, jakich udzieliłeś w pracy lub towarzystwie. Braki i zaniedbania mogą w tym tygodniu niespodziewanie wyjść na jaw. Uporządkuj ważne sprawy i nie spóźniaj się na spotkania!

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Czeka Cię propozycja wyjazdu, współpracy lub nawiązania ciekawej znajomości. Będziesz ruchliwy, wesoły i towarzyski. Wystarczy Ci czasu na wszystko, choć rodzinne obowiązki mogą trochę ucierpieć.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Wpadniesz na doskonały pomysł lub bezstronnie ocenisz swoją sytuację. Podejmiesz słuszną decyzję, a w przypadku konfliktu opowiesz się po zwycięskiej stronie. Będziesz szybki, sprawiedliwy i bardzo spostrzegawczy.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

W tym tygodniu czeka Cię szczęście i sukces w sprawach uczuciowych. Odważ się zrobić krok w kierunku miłosnego szczęścia. Dla samotnych karta wróży nowy romans, dla już zakochanych – rozkwit uczuć.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Zbyt wiele stresów i nierozwiązanych problemów może niekorzystnie odbić się na Twojej kondycji, a nawet zdrowiu. Zachowaj dystans do nowych spraw i cudzych awantur. Bądź sprawiedliwy, ale nie feruj wyroków.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Karta przestrzega przed zwlekaniem i odmawianiem innym pomocy. W razie problemów lub konfliktów nie chowaj się za cudzymi plecami i odważnie przyznawaj się do swoich czynów i poglądów.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Pewna osoba nie wywiąże się ze swoich obietnic lub zostawi Cię samego z trudnymi zadaniami. Nie licz na jej skruchę lub przeprosiny. Karta przestrzega przed podejmowaniem decyzji pod wpływem plotek.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

W tym tygodniu masz szansę na miłość! Czeka cię radość, uznanie i miła niespodzianka. Jeśli jesteś samotny, to możesz spotkać kogoś, kto zawróci Ci w głowie. Jeśli jesteś w związku, czekają Cię namiętne chwile.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Czeka Cię udany tydzień. Trudne sprawy i kłopoty wreszcie pozostawisz za sobą. Podejmiesz trudną decyzję i postawisz na swoim. Poczujesz się wolny, szczęśliwy i gotowy na nowe doświadczenia.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

W tym tygodniu ważne dla Ciebie sprawy mogą się nagle zmienić. Ktoś zachowa się zupełnie inaczej, niż przypuszczasz. Nie denerwuj się jednak, bo cokolwiek by się nie stało, to i tak po pewnym czasie uznasz, że wyszło Ci to na dobre.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Bądź czujny, bo inaczej możesz coś przegapić. Karta radzi, abyś zainteresował się swoimi sprawami i słuchał wszystkich informacji, jakie Cię dotyczą. W miłości przestrzega przed zbytnią biernością i nieśmiałością.