Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Libuszy, Wacławy, Wacława 29 Września 2022, 06:12
Dziś 9°C
Jutro 13°C

Horoskop

2022-09-29

Horoskop tygodniowy: 29.09-4.10

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Ktoś zaproponuje nowy interes, ktoś wycofa się ze złożonych obietnic. Zamiast walczyć o stare sprawy, zainteresuj się nowymi możliwościami. Im szybciej dopasujesz się do nowych okoliczności, tym mniejsze będą Twoje straty i rozterki.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

W tym tygodniu poczujesz niezwykły przypływ energii. Czas sprzyja też podróżom, miłym wydarzeniom i zaproszeniom na imprezy. W miłości będziesz pewny siebie i odważny. Samotni zdecydują się nawiązać znajomość z intrygującą osobą.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

W tym tygodniu będziesz miał tyle spraw i zajęć, że nie ma wszystkie wystarczy Ci czasu. Możesz nie wiedzieć, za co zabrać się najpierw, bo wszystkie sprawy wydadzą Ci się tak samo ważne. Nie wpadaj w panikę, tylko zrób dobry plan pracy.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Unikaj alkoholu, bo jego nadmiar może Ci zaszkodzić. Ktoś marudny i leniwy poprosić Cię o pożyczkę lub pośrednictwo w miłosnej sprawie. Bądź uprzejmy, ale nie roztkliwiaj się zbytnio, bo ucierpią na tym Twoje własne sprawy.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Wpadniesz na doskonały pomysł lub bezstronnie ocenisz swoją sytuację. Podejmiesz słuszną decyzję, a w przypadku konfliktu opowiesz się po zwycięskiej stronie. Będziesz szybki, sprawiedliwy i bardzo spostrzegawczy.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Poznasz osobę, której będziesz mógł zaufać. To może być ktoś, z kim będziesz udanie współpracował. W miłości karta zapowiada szczerą rozmowę o wspólnej przyszłości.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Będziesz w stanie zrozumieć, jakie są przyczyny konfliktu lub niezrozumienia z bliskim otoczeniem. W ten sposób nie powtórzysz błędów w przyszłości. Nawet jeśli jesteś zawiedziony w miłości, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Nie zostawiaj bez pomocy ludzi, którzy zaufali Ci i którzy Ci pomogli, kiedy sam byłeś w potrzebie. W miłości karta zwiastuje problemy wywołane przez ingerencję trzeciej osoby lub rozłąkę z powodu niezależnych okoliczności.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Bądź czujny, bo inaczej możesz coś przegapić. Karta radzi, abyś zainteresował się swoimi sprawami i słuchał wszystkich informacji, jakie Cię dotyczą. W miłości przestrzega przed zbytnią biernością i nieśmiałością

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

W tym tygodniu wydarzenia nabiorą tempa. Przypomnisz sobie o swoich marzeniach i znajdziesz dobrych pomocników. Nie będziesz zwlekać z tym, co ważne. Twój przykład pokaże innym, jak działać.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

W tym tygodniu będziesz bronić swojej zawodowej i osobistej pozycji, napotkasz wiele przeszkód w realizacji celów. W sprawach zawodowych gotuj się do starcia z kimś, kto nie gra uczciwie. Musisz pozbyć się skrupułów i nie dać się oszukać.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

W tym tygodniu na wszystkie wydarzenia będziesz reagował bardzo emocjonalnie. Ktoś może Cię skrytykować, a Ty obrazisz się i nie będziesz chciał ponownie tykać trudnej sprawy. Zamiast zamartwiać się na zapas, uporządkuj swoje sprawy.