Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Kornela, Lizy, Stanisława 8 Maja 2021, 20:45
Dziś 6°C
Jutro 19°C

Horoskop

2021-05-08

Horoskop tygodniowy: 29.04-05.05

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Pewna sytuacja stanie się dla Ciebie ciężarem. Zastanowisz się, w jaki sposób uchronić się przed atakami osób, które wymagają od Ciebie zbyt wiele. Nie odpowiadaj na ich zaczepki! Sięgnij po dyplomatyczne metody.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Karta wróży spór lub konflikt z osobą, która zapragnie zrobić Ci na przekór. To może być ktoś młody lub osoba, z którą zbytnio się nie liczysz. Zastanów się więc, czy aby na pewno jest o co kruszyć kopie.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Nie daj się ponieść zbyt silnym emocjom i egzaltowanym uczuciom. Nie podejmuj decyzji pod wpływem silnych uczuć i emocji. Trzymaj się swoich planów, przyjmuj rady innych, ale nie daj im wpływać na swoje decyzje.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

W tym tygodniu czeka Cię szczęście i sukces w sprawach uczuciowych. Wykorzystaj jej ochronne działanie i odważ się zrobić krok w kierunku miłosnego szczęścia. Dla samotnych karta wróży nowy romans, dla już zakochanych – rozkwit uczuć.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Będziesz musiał się wyplątać z pewnej trudnej sytuacji, a nawet zakończyć poważny konflikt, który toczy się od dawna. Nie lekceważ przeciwnika, bo sam możesz wpaść we własną pułapkę. Ktoś uważnie Cię obserwuje.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Poczujesz, że działasz słusznie. Osiągniesz wewnętrzną równowagę i nie pozwolisz, aby przelotne kłopoty wpłynęły na Twój dobry nastrój. Nie wstydź się swoich zalet! Przekonasz kogoś do swoich pomysłów.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Rozmowa z kimś, kto jest dla Ciebie autorytetem sprawi, że zobaczysz swoje sprawy w innym świetle. Możesz się zdenerwować lub poczuć urażony, ale w końcu wyciągniesz z tego słuszne wnioski.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Pewna osoba uzna, że jesteś jej wrogiem. Zastanów się, czy warto się tym przejmować. Nie rozpraszaj w tym tygodniu swojej energii, bo stracisz z oczu to, co najważniejsze. Działaj z większą niż zwykle rozwagą.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Rozwiążesz dylemat zawodowy, jaki od jakiegoś czasu spędza Ci sen z powiek. Nadszedł czas podjęcia jasnej, jednoznacznej decyzji. W związkach masz możliwość pogodzić się z partnerem i wyjaśnić sprawę, jaka Was poróżniła.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Zbyt wiele stresów i nierozwiązanych problemów może niekorzystnie odbić się na Twojej kondycji, a nawet zdrowiu. Zachowaj dystans do nowych spraw i cudzych awantur. Bądź sprawiedliwy, ale nie feruj wyroków.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Pojawi się ktoś, kto doda Ci optymizmu. Możesz otrzymać wspaniałą wiadomość lub zaproszenie na ciekawą imprezę. Uwierz w swoje zalety, bądź szczery i odważny. W miłości karta wróży udaną randkę.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

W tym tygodniu czekają Cię niespodzianki i zmiany. Możesz otrzymać zaproszenie do podróży lub krótkiego wyjazdu, co zmieni Twoje plany. Patrz śmiało w przyszłość i myśl o korzyściach, jakie z tego powodu możesz odnieść.