Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bogumiła, Gerarda, Józefy 4 Października 2023, 01:23
Dziś 18°C
Jutro 16°C

Horoskop

2023-10-04

Horoskop tygodniowy: 4.10-10.10

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Idź swoją drogą, nie oglądaj się wstecz. W sprawach uczuć będziesz mógł odciąć się od tego, co było dotychczas. W pracy będziesz musiał walczyć o swoje stanowisko, nawet kosztem dobrych relacji ze współpracownikami.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Rozwiążesz dylemat zawodowy, jaki od jakiegoś czasu spędza Ci sen z powiek. Nadszedł czas podjęcia jasnej, jednoznacznej decyzji. W związkach masz możliwość pogodzić się z partnerem i wyjaśnić sprawę, jaka Was poróżniła.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Pomysły, w jakie włożyłeś mnóstwo zaangażowania i czasu, zaczną przynosić efekty. Szczęście Ci sprzyja, ale powinieneś działać szybko i zdecydowanie. W miłości karta wróży wspólną inwestycję lub ważną decyzję, która dotyczy przyszłości.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

W tym tygodniu będziesz wyrozumiały i serdeczny w stosunku do innych ludzi. Nie będziesz egoistą i dostrzeżesz sens czynienia dla innych dobra. Chętnie pomożesz komuś, kto nie radzi sobie ze swoimi sprawami.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Uważaj, aby drobna sprzeczka nie skończyła się awanturą, a nawet zakończeniem znajomości z pewną osobą. Nie mieszaj się w cudze konflikty i intrygi, których znaczenia do końca nie rozumiesz.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

W tym tygodniu zdobędziesz się na wielki wysiłek, ale efekty Twojej pracy będą warte wyrzeczeń. Ktoś zaproponuje Ci udział w ważnym przedsięwzięciu lub projekcie. Ta propozycja wymagać będzie od Ciebie nawet dodatkowej nauki!

Waga
Waga (23 września – 23 października)

W tym tygodniu zajmiesz się przede wszystkim pracą. Pochłoną Cię obowiązki i plany nowych interesów. Będziesz liczyć, dyskutować i zastanawiać się, jak zdobyć więcej pieniędzy.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Twój nastrój w tym tygodniu będzie bardzo zmienny. Możesz przesadnie wyolbrzymiać kłopoty, a nawet obawiać się działań, jakie podejmie pewna osoba. Zaufaj swojej intuicji!

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

W tym tygodniu spotka Cię miłe wydarzenie lub wiadomość, która poprawi Ci humor. Poczujesz, że sprawy zmierzają we właściwym kierunku, a Twoje obawy były przesadzone. W miłości karta wróży szczęśliwe chwile we dwoje.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Karta zwiastuje dobre wiadomości i szczęśliwe wydarzenia, szczególnie w sprawach miłosnych. Przestrzega jednak przed zbyt lekkomyślnym traktowaniem obietnic i obowiązków. Bądź wyrozumiały i serdeczny, ale pilnuj swoich spraw.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Będziesz musiał pogodzić się porażką lub niepowodzeniem, na które nie masz już wpływu. Nie szarp się, nie rozdrapuj starych ran. Poczujesz się z sytuacją o wiele lepiej, jeśli zajmiesz się nowymi sprawami.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Nie przesadzaj z używkami, bo możesz sprowadzić na siebie kłopoty. Pod wpływem alkoholu powiesz coś, czego będziesz żałować. Karta przestrzega, abyś był ostrożny podczas zakupów. Wspaniała okazja może być mocno naciągana.