Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jana, Moniki, Wiktora 21 Maja 2022, 17:02
Dziś 15°C
Jutro 15°C

Horoskop

2022-05-21

Horoskop tygodniowy: 19.05-25.05

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Szanuj słabszych od siebie, bo możesz nie zauważyć, że kogoś uraziłeś swoją opinią lub żartem. Tydzień sprzyja podróżom, miłym wydarzeniom i zaproszeniom na wesołe imprezy. W miłości będziesz pewny siebie i odważny.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

W miłości nadchodzą dobre dni. W Twoim związku zapanuje więcej zgody i miłości. Poświęć więcej czasu ukochanej osobie, zorganizuj romantyczny wyjazd na weekend. Jeśli jesteś samotny, to będziesz miał większe powodzenie u płci przeciwnej.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Postaraj się znaleźć czas na drobne, codzienne przyjemności. Potrzebujesz w tym tygodniu odpoczynku i relaksu, a wtedy nabierzesz sił i wpadniesz na dobre pomysły. W miłości karta wróży wiele wspólnych wydatków i używanie życia.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

W tym tygodniu dokonasz wielu ważnych spostrzeżeń. Poczujesz, że wreszcie odnalazłeś swoje miejsce w świecie, firmie lub związku miłosnym. Będziesz otwarty na nowe propozycje. Możesz zmienić się na lepsze.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Pociągać będzie Cię to, co nowe i jeszcze nieznane. Weź jednak pod uwagę, że czasami lepsze jest wrogiem dobrego. Nie przekreślaj dawnych doświadczeń i nie odwracaj się od starych znajomych. Pozwól, aby doradzili Ci i wsparli.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Czeka Cię zaproszenie do podróży lub dobra wiadomość z zagranicy. Będziesz w dobrym nastroju i z radością powitasz nowe propozycje. Karta dobrze wróży osobom, które planują zakup samochodu lub szukają oferty w biurach podróży.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Zbyt wiele stresujących spraw i nagłych zobowiązań może źle wpłynąć na Twoje zdrowie. Zadbaj o siebie i odpocznij, nie myśl wciąż o trudnych sprawach. W miłości karta doradza wielką ostrożność.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Nowe sytuacje i propozycje, jakie otrzymasz w tym tygodniu, mogą Cię zaskoczyć. Nie reaguj nerwowo, spokojnie przemyśl sytuację. W miłości karta przestrzega przed obrażaniem się i odreagowywaniem zawodowych stresów na najbliższym otoczeniu.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Postaraj się docenić dobre rzeczy, jakie Cię otaczają i na jakie zapracowałeś. Nic Ci teraz nie grozi, a sporne sprawy wyjaśnią się na Twoją korzyść. W miłości karta radzi, abyś przypomniał sobie o rocznicach lub innych ważnych dla bliskiej osoby wydarzeniach.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Traktuj ludzkie uczucia z większą wyrozumiałością i życzliwością. Ktoś może potrzebować Twojego zrozumienia, a nie żartów i poklepywania po plecach. W miłości bądź ostrożny, bo twoje zachowanie może zranić bliską osobę.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Nie myśl tylko o pieniądzach i pracy, bo stracisz to, co w życiu najważniejsze. Postaraj się nabrać więcej dystansu do zawodowych obowiązków i niekończącego się wyścigu z konkurencją. Miłość, rodzina i przyjaciele warci są twojej uwagi.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

W tym tygodniu będziesz w doskonałym nastroju. Wydarzenia toczyć się będą zgodnie z Twoim planem, a ludzie będą Ci przychylni. Czeka Cię zwycięstwo w sporze lub korzystne rozstrzygnięcie trudnej sprawy. Ciesz się swoim sukcesem!