Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ewarysta, Lucyny, Lutosławy 26 Października 2021, 09:57
Dziś 6°C
Jutro 14°C

Horoskop

2021-10-26

Horoskop tygodniowy: 21.10-27.10

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Karta wróży przypływ sił i wskazuje, że dasz sobie radę z trudnymi zadaniami. Nawet jeśli sprawa wydaje Ci się trudna do wygrania, nie powinieneś poddawać się bez walki. Nowe doświadczenia potraktuj jako możliwość sprawdzenia swoich sił.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Czeka Cię udany tydzień. Trudne sprawy i kłopoty pozostawisz za sobą. Podejmiesz trudną decyzję i postawisz na swoim. Poczujesz się wolny, szczęśliwy i gotowy na nowe doświadczenia. Zakochanym karta wróży wiele romantycznych chwil.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Pewna sprawa, która się opóźniała, wreszcie ruszy do przodu. Okaże się, że trudności jest mniej. Będziesz niecierpliwy i pełen energii. Ktoś, kto Ci przeszkadzał, zajmie się innymi sprawami i zostawi Ci wolne pole do popisu.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

W tym tygodniu musisz się zdecydować, za co się zabrać i w którą stronę podążać. Zbyt dużo spraw i zdarzeń może przesłonić Ci cel, jaki sobie wyznaczyłeś. Nastąpią ważne wydarzenia, dostaniesz przełomowe wiadomości i sprawy ruszą do przodu.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Będziesz energiczny i optymistyczny, dzięki czemu spotkasz się z życzliwością. Nie bądź jednak zdziwiony, jeśli ktoś poprosi Cię o pomoc lub wsparcie w trudnej dla niego sprawie. Czas, jaki poświęcisz innym ludziom, nie okaże się stracony.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Poszukaj sposobu, w jaki rozwiązać trapiący Cię konflikt lub inną trudna sprawę. Nie zwlekaj, bo w tym tygodniu wszystko zależy od Ciebie! Twoje pomysły okażą się nowatorskie i doprowadzą Cię do sukcesu.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Będziesz dyskutować i przekonywać innych do swoich planów. Wpadniesz na dobre pomysły, zyskasz nowych pomocników. Szanuj słabszych od siebie, bo możesz nie zauważyć, że kogoś uraziłeś swoją opinią lub żartem.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Zbyt wiele stresów i nierozwiązanych problemów może niekorzystnie odbić się na Twojej kondycji i zdrowiu. Zachowaj dystans do nowych spraw i cudzych awantur. Postaraj się znaleźć przyjaciół i pomocników, którzy w razie potrzeby wesprą Cię w kłopotach.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Przez lekkomyślność lub zaniedbanie możesz stracić coś, na czym Ci zależy. Uważaj więc na swoje czyny i słowa, które mogłyby zranić kogoś bliskiego. Karta radzi również, abyś był ostrożny w sprawach finansowych.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Karta zapowiada radosne, szczęśliwe wydarzenie. Otrzymasz dobrą wiadomość lub zaproszenie na miłą uroczystość. W miłości czekają cię szczęśliwe dni. Spędź więcej czasu z ukochaną osobą, zadbaj o wspólne rozrywki.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Zapewnij sobie więcej czasu tylko dla siebie. Odpocznij, skup myśli i poszukaj wewnętrznej równowagi. Z dala od obcych wpływów, szumu plotek i towarzyskiego rozgardiaszu odnajdziesz spokój. Wtedy wróci optymizm i siła.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Karta radzi Ci, abyś był bardziej konsekwentny i nie rozpamiętywał starych urazów. Nowe sytuacje i propozycje, jakie otrzymasz w tym tygodniu, mogą Cię trochę zaskoczyć. Nie reaguj nerwowo, spokojnie przemyśl sytuację.