Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Łucji, Witolda, Wilhelma 25 Czerwca 2022, 10:25
Dziś 22°C
Jutro 28°C
Powiat
12 Maja, 2022

Grębanin: Rusza rozbudowa szpitala w Grębaninie

9 maja br. w parku Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie w obecności minister i wojewody oraz parlamentarzystów podpisano umowę na rozbudowę szpitala.

W czasie podpisania umowy na dofinasowanie rozbudowy placówki zdrowotnej w Grębaninie między wojewodą Michałem Zielińskim a dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie Beatą Andrzejewską obecni byli: minister rodziny i polityki społecznej Marlena Malag, poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, parlamentarzyści - Katarzyna Sójka, Tomasz Ławniczak, starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka, ordynator szpitala Leszek Żebrowski i zastępca dyrektora SP ZOZ Marika Możdżanowska oraz mieszkańcy Grębanina, samorządowcy i personel szpitala.

~ m

Więcej w nr 19 (1478) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!