Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bogumiła, Gerarda, Józefy 4 Października 2023, 02:05
Dziś 18°C
Jutro 16°C
Kultura i oświata
7 Czerwca, 2023

Drożki: Dla Mamy i Taty

25 maja br. miała miejsce niezwykle miła uroczystość zorganizowana przez Zarząd Koła Emerytów oraz Szkołę Podstawową w Drożkach. Dzień Mamy i Taty okazał się udanym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników czwartkowego popołudnia.

W tym roku społeczność szkolna postanowiła zaskoczyć rodziców niekonwencjonalnym, humorystycznym, ale i pełnym refleksji montażem słowno-muzycznym. Impreza odbyła się w formie akademii, opracowanej i wyreżyserowanej przez Alinę Nawrot, Katarzynę Bonio, Małgorzatę Nasiadek i Magdalenę Stencel. Idealnie z atmosferą uroczystości współgrała dekoracja przygotowana przez Adriannę Miś. Gościem specjalnym był Alojzy Leśniarek oraz wójt gminy Rychtal Adam Staszczyk i Izabela Usarek – dyrektor szkoły.

~ Adrianna Miś

Więcej w nr 23 (1533) 2023 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!