Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Marty, Konstantego, Olafa 30 Lipca 2021, 00:13
Dziś 21°C
Jutro 25°C
Policja i straż pożarna
12 Grudnia, 2019

Domanin: Żywioł strawił dwie hale stolarni

Z pożarem zakładu stolarskiego w miejscowości Domanin walczyło 13 zastępów straży pożarnej. Na miejscu byli też: Grupa Operacyjna z KP PSP Kępno, Grupa Operacyjna z Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu oraz komendant powiatowy PSP w Kępnie.

W poniedziałek, 9 grudnia br., o godzinie 2.16, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie otrzymał zgłoszenie o pożarze zakładu stolarskiego w miejscowości Domanin. Z pożarem walczyło 13 zastępów straży pożarnej: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza w Kępnie, JRG Ostrów Wielkopolski, OSP Mikorzyn, OSP Kępno, OSP Kierzno, OSP Baranów, OSP Olszowa, OSP Świba, OSP Mechnice, OSP Myjomice-Ostrówiec i OSP Opatów. Na miejscu obecni byli też: Grupa Operacyjna z KP PSP Kępno, Grupa Operacyjna z Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu oraz komendant powiatowy PSP w Kępnie.

~ KR, fot. KP PSP Kępno

Więcej w nr 50 (1356) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!