Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty 17 Maja 2022, 06:59
Dziś 15°C
Jutro 18°C
Bralin
16 Grudnia, 2021

Chojęcin: KGW Chojęcin z wielkim sercem

Koło Gospodyń Wiejskich w Chojęcinie oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Chojęcinie po raz trzeci odwiedziły Dom Dziecka w Bierutowie, wypełniając misję Świętego Mikołaja.

„Każdy może zostać Świętym Mikołajem” – to hasło akcji charytatywnej, zainicjowanej przez Koło Gospodyń Wiejskich w Chojęcinie, której celem było zebranie najpotrzebniejszych rzeczy dla podopiecznych Domu Dziecka w Bierutowie. W akcję włączyli się m.in. członkowie KGW Chojęcin, druhowie OSP Chojęcin, mieszkańcy, sponsorzy oraz Szkolne Koło Wolontariatu z Zespołu Szkół im. Ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej Wsi Książęcej. KGW Chojęcin zorganizowało również Charytatywny wieczorek andrzejkowy z licytacją rękodzieła i wypieków, z którego dochód został przeznaczony na wyposażenie wspartej placówki.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 49 (1458) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!