Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Marty, Konstantego, Olafa 30 Lipca 2021, 00:07
Dziś 21°C
Jutro 25°C
Kultura i oświata
23 Lipca, 2020

Baranów: Pozyskali komputery dla uczniów

Gmina Baranów pozyskała dofinansowania w ramach projektów: „Zdalna szkoła” i „Zdalna szkoła+”.

Gmina Baranów w ramach projektu „Zdalna szkoła” pozyskała grant w wysokości 59.999,80 zł na zakup sprzętu komputerowego. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do Internetu” Działania 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”, dotyczącego realizacji projektu grantowego pn.: „Zdalna szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego”.
W najbliższym czasie rozpocznie się realizacja kolejnego projektu – „Zdalna Szkoła+”, w ramach którego Gmina Baranów pozyskała grant w wysokości 74.925 zł, również na zakup sprzętu komputerowego.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 30 (1387) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!