Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bolka, Cezaryny, Marioli 25 Marca 2019, 11:20
Dziś 9°C
Jutro 6°C
Powiat
19 Października, 2018

Warszawa: Młodzi odwiedzili Warszawę

Młodzież z Kępna i okolic, Kalisza, Leszna i Śmigla wzięła udział w studyjnym wyjeździe do Warszawy na zaproszenie posła Jana Dziedziczaka.

Wizyta w Pałacu Prezydenckim, gmachu Sejmu Rzeczypospolitej, spacer po warszawskiej Starówce i Traktem Królewskim – to atrakcje, w których uczestniczyły dzieci i młodzież z Kępna i okolic, Kalisza, Leszna i Śmigla. Prawie sześćdziesiąt osób wzięło udział w studyjnym wyjeździe do Warszawy na zaproszenie posła Jana Dziedziczaka. - Udało się nam zwiedzić Pałac Prezydencki, co, jak się okazało, zdarza się nieczęsto, ale dzięki staraniom posła Dziedziczaka naszej grupie się udało. Młodzież zwiedziła również gmach Sejmu i uczestniczyła w lekcji o historii i znaczeniu parlamentaryzmu przeprowadzonej przez posła. Mieliśmy też trochę czasu, aby pospacerować po słonecznej Warszawie i zobaczyć najważniejsze zabytki – zapewniają Alicja Śniegocka i Marek Potarzycki – organizatorzy wyjazdu.
Był to już kolejny wyjazd organizowany dla młodzieży przez biuro poselskie J. Dziedziczaka. Poseł zapewnił, że są już przygotowywane kolejne wyjazdy w przyszłym roku.

~ Marek Potarzycki

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!