Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jagienki, Kamili, Korneliusza 17 Września 2019, 02:40
Dziś 12°C
Jutro 14°C
Kultura i oświata
12 Grudnia, 2018

Ustronie: Nowy Dwór Świętego Mikołaja w Ustroniu

W tegorocznym sezonie bożonarodzeniowym Święty Mikołaj zamieszkał w swoim Nowym Dworze w Ustroniu, gdzie spotyka się z dziećmi z przedszkoli i szkół.

Dzięki staraniom organizatora przedsięwzięcia – kępińskiego Biura Podróży „Latawiec Travel” - w Dworze Myśliwskim w Ustroniu zapanowała cudowna bożonarodzeniowa atmosfera napędzana dziecięcą radością, prezentami, konkursami i mnóstwem niespodzianek. Wszystko to odbywa się w specjalnej świątecznej scenerii i iluminacjach.
W „Dekoratorni” najmłodsi mogą samodzielnie przygotować bombki i oryginalne świąteczne ozdoby oraz ubrać choinkę. Na „Mikołajowej poczcie” wysłać list do Mikołaja i w ciągu kilkunastu sekund otrzymać od niego odpowiedź ze specjalną pieczęcią. Mali goście mogą też obejrzeć elfy w trakcie pracy i nauczyć się ozdabiania świątecznych pierniczków czy ciasteczek.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 50 (1305) 2018 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!