Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Filipa, Sylwany, Witalisa 10 Lipca 2020, 17:01
Dziś 21°C
Jutro 12°C
Trzcinica
24 Kwietnia, 2019

Trzcinica: Trwa budowa sieci gazowej

W marcu 2019 r. ruszyły prace związane z budową sieci gazowej na kolejnych ulicach miejscowości Trzcinica.

Przedsięwzięcie stanowi kontynuację inwestycji gazowej prowadzonej w ubiegłym roku. Harmonogram tegorocznych prac realizowanych w Trzcinicy z uwzględnieniem gminnej inwestycji wodno-kanalizacyjno-drogowej ustalony został podczas spotkania w siedzibie Wielkopolskiej Spółki Gazownictwa, w którym uczestniczył wójt gminy Grzegorz Hadzik.
Wśród ulic objętych tegorocznym zakresem inwestycji gazowej znajduje się ulica Szkolna, przy której zlokalizowane są obiekty szkolne, przedszkolne i biblioteczne zasilane ze wspólnej kotłowni, która obecnie opalana jest olejem opałowym. Realizacja inwestycji umożliwi przełączenie tej kotłowni na zasilanie w postaci gazu ziemnego, podobnie jak zostało to wykonane w 2017 r. w Zespole Szkół w Laskach w ramach termomodernizacji.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!