Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Anatola, Jacka, Mirosławy 3 Lipca 2020, 14:29
Dziś 19°C
Jutro 23°C
Kultura i oświata
9 Maja, 2019

Trzcinica: Roztańczona biblioteka

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy w każdy piątek odbywają się zajęcia taneczne dla dzieci.

Zajęcia taneczne dla dzieci rozpoczęły się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy pod koniec stycznia i odbywają się w każdy piątek o godz. 15.00. Grupa taneczna liczy 18 osób. Uczestnicy zajęć pod kierunkiem Darii Pietrzykowskiej, która jest instruktorem tańca w Domu Kultury w Wieruszowie, Galewicach i Ostrzeszowie, uczą się profesjonalnych układów tanecznych.
- Gminna Biblioteka Publiczna w Trzcinicy stale poszerza swoją ofertę kulturalną o dodatkowe działania - mówi dyrektor biblioteki Renata Gość. - Zajęcia taneczne są kolejnymi - po „Czwartkowych spotkaniach z książką” - cyklicznymi, cotygodniowymi warsztatami skierowanymi do dzieci z terenu gminy Trzcinica. Dzieci pod profesjonalnym okiem pani Darii uczą się tańca współczesnego. Już wkrótce zaprezentują swoje umiejętności podczas różnych uroczystości organizowanych na terenie gmin – dodaje.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!