Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bogusława, Liwiusza, Tekli 23 Września 2019, 11:32
Dziś 19°C
Jutro 20°C
Kultura i oświata
30 Października, 2018

Trzcinica: Rozśpiewana integracja z podziękowaniami

 

Wieczór integracyjny przy muzyce i śpiewie w Trzcinicy.

12 października 2018 r. w Domu Ludowym w Trzcinicy odbyło się spotkanie integracyjne w ramach projektu grantowego pn. „Wieczór integracyjny przy muzyce i śpiewie w Trzcinicy”. Projekt ten współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, a pozyskane dofinansowanie to 7.000,00 zł.
Spotkanie miało charakter otwarty, skierowane było także do instytucji i organizacji działających na terenie gminy Trzcinica, które w swoich szeregach zrzeszają kobiety. Do wcześniejszych spotkań i roli kobiet w życiu społecznym gminy Trzcinica odniósł się wójt gminy Grzegorz Hadzik, który przywitał przybyłych gości.
- Spotkanie stanowiło formę podziękowania za dotychczasową współpracę i inicjatywy podejmowane na rzecz lokalnej społeczności w zakresie kultury i integracji – tłumaczą inicjatorzy przedsięwzięcia.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 44 (1299) 2018 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!