Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Anieli, Juliana, Przemysława 27 Stycznia 2021, 11:54
Dziś 0°C
Jutro 1°C
Trzcinica
17 Kwietnia, 2019

Trzcinica: Modernizują domy ludowe

Prace modernizacyjne w domach ludowych gminy Trzcinica.

W ostatnim czasie na terenie gminy Trzcinica obok dużych inwestycji przeprowadzono kilka mniejszych modernizacji. Część z nich dotyczyła podniesienia standardu domów ludowych.
W Domu Ludowym w Piotrówce wykonano nowy piec kuchenny. W obiekcie w Laskach zakupiono krzesła, zawarta została też umowa na remont oraz modernizację zmywalni i dolnej łazienki. W Kuźnicy Trzcińskiej zakupiono i zamontowano wyposażenie kuchni, w tym szafę chłodniczą. Druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej pomalowali salę klubową w Domu Ludowym w Wodzicznej, a ze środków gminnych zakupiono rolety. Zawarta została także umowa na wykonanie i montaż szaf na zapleczu kuchennym w tym obiekcie.
Przygotowano dokumentację techniczną i zamówiono wyposażenie, które wykorzystane zostanie przy remoncie kanalizacji w Domach Ludowych w Pomianach i Smardzach.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!