Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Marty, Konstantego, Olafa 30 Lipca 2021, 00:48
Dziś 21°C
Jutro 25°C
Kępno
28 Października, 2020

Świba: Zderzyły się trzy samochody

Zdarzenie drogowe w Świbie.

15 października br., przed godziną 12.00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Świbie.
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, którzy udali się na miejsce, ustalili, że w zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. - Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda, 39-letni mieszkaniec gminy Wieruszów, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego uderzył w poprzedzający go pojazd marki Volkswagen, którego kierująca, 29-letnia mieszkanka gminy Kępno, oczekiwała na możliwość skrętu w lewo. W wyniku uderzenia volkswagen został zepchnięty na przeciwległy pas jezdni, a następnie uderzył w niego pojazd marki Kia, którego kierowcą był 36-letni mieszkaniec Złoczewa – relacjonuje oficer prasowy KPP Kępno sierż. Rafał Stramowski.

~ KR

Więcej w nr 44 (1401) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!