Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny 26 Maja 2020, 08:28
Dziś 11°C
Jutro 16°C
Kultura i oświata
16 Października, 2019

Słupia p. Kępnem: „Basen, ścianka, koński grzbiet – formę poprawimy wnet”

Stowarzyszenie „Apertus” otrzymało z Urzędu Marszałkowskiego dofinansowanie w wysokości 58.000 zł na realizację projektu.

Stowarzyszenie „Apertus” działające przy Zespole Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem otrzymało z Urzędu Marszałkowskiego dofinansowanie w wysokości 58.000 zł na realizację projektu pn. „Basen, ścianka, koński grzbiet – formę poprawimy wnet”. Prezes stowarzyszenia Rafał Dirbach podpisał umowę z członkiem Zarządu Województwa Wielkopolskiego Marzeną Wodzińską podczas jej ostatniej wizyty w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie. - To są zajęcia cykliczne, powtarzające się, trwające 3 miesiące, ogólnorozwojowe dla osób w różnym wieku i z różnymi niepełnosprawnościami. (...) Cieszymy się, że te wnioski są pozytywnie zaakceptowane i na pewno dalej będziemy je pisać i starać się o dalsze finanse dla naszego stowarzyszenia, które jest dobrze działającym stowarzyszeniem – mówił R. Dirbach.

~ KR

Więcej w nr 41 (1347) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!