Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Izy, Rajmunda, Seweryna 8 Sierpnia 2022, 09:53
Dziś 17°C
Jutro 24°C
Kępno
9 Lutego, 2022

Rzetnia: Policjanci uratowali życie wykrwawiającemu się mężczyźnie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który wymaga pilnej pomocy. Mundurowi takie zgłoszenia traktują zawsze z najwyższym priorytetem, dlatego natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia od dyżurnego ruszyli w miejsce, gdzie mógł znajdować się poszkodowany.

W niedzielę, 6 lutego br., o godzinie 4.00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Pogotowia Ratunkowego, że zgłaszający potrzebuje natychmiastowej pomocy. - Zgłaszający nie umiał powiedzieć, gdzie dokładnie się znajduje. Dyżurny jednostki, zachowując spokój i opanowanie, w bardzo profesjonalny sposób prowadził rozmowę ze słabnącym z każdą sekundą mężczyzną, próbując ustalić jego lokalizację. W tym samym momencie na miejsce, gdzie mógł się on znajdować, wysłano kilka patroli policji – relacjonuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, sierż. Rafał Stramowski.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 6 (1465) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!