Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Augustyna, Ingi, Jaromira 29 Maja 2020, 02:29
Dziś 10°C
Jutro 15°C
Kultura i oświata
27 Lutego, 2019

Rychtal: Kolorowo i radośnie w przedszkolu

Karnawałowy bal przebierańców w Przedszkolu Samorządowym w Rychtalu.

Karnawał to okazja do zabawy, tańca i radości. Ważnym elementem tego czasu są bale. Również w Przedszkolu Samorządowym w Rychtalu odbył się wyczekiwany przez dzieci karnawałowy bal przebierańców.
W środę, 6 lutego br., od samego rana do przedszkola przychodziły dzieci przebrane w kolorowe przebrania. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech bardzo ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, obok księżniczek, wróżek, rycerzy, strażaków, policjantów, piratów i żołnierzy, pojawiły się postaci z ulubionych bajek i filmów dla dzieci. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki, przeplatane zabawami i korowodami. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych – chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcia.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 8 (1314) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!