Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jagienki, Kamili, Korneliusza 17 Września 2019, 02:55
Dziś 12°C
Jutro 14°C
Policja i straż pożarna
6 Marca, 2019

Rychtal: Grozili nożem – trafili do aresztu

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Trzcinicy zatrzymali 34-latka i jego 21-letnią partnerkę z Rychtala, którzy - grożąc swojemu znajomemu - zmusili go do wydania telewizora. Oboje zostali aresztowani na okres 3 miesięcy.

Dzielnicowi z Posterunku Policji z Trzcinicy, dzięki bardzo dobrej współpracy z mieszkańcami, w trakcie wykonywania swoich codziennych zadań ustalili, że 5 lutego br., w godzinach wieczornych, w jednym z mieszkań w Rychtalu doszło do napadu na 24-letniego mieszkańca. Funkcjonariusze od razu postanowili dowiedzieć się czy informacja, którą uzyskali od obywateli, jest prawdziwa. - Policjanci potwierdzili, że do mieszkania pokrzywdzonego przyszli jego znajomi – 34-letni mężczyzna i jego 21-letnia partnerka. Aby dostać się do środka, mężczyzna wybił szybę w drzwiach wejściowych do mieszkania, a następnie otworzył zamknięte na klucz drzwi. Strasząc pokrzywdzonego nożem, para zażądała od niego pieniędzy. Z związku z tym, iż pokrzywdzony nie miał przy sobie gotówki, napastnicy zabrali z jego mieszkania telewizor o wartości 300 zł – relacjonuje oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie sierż. Justyna Niczke.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 9 (1315) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!