Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bolka, Cezaryny, Marioli 25 Marca 2019, 11:19
Dziś 9°C
Jutro 6°C
Policja i straż pożarna
18 Października, 2018

Rychtal: Dozór policyjny za rozbój

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali sprawcę rozboju, do którego doszło na terenie gminy Rychtal. Sprawca pobił pokrzywdzonego, po czym ukradł pieniądze i rower.

8 września br. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymali zgłoszenie od mężczyzny, który oświadczył, iż dzień wcześniej został ofiarą rozboju. Policjanci ustalili, że zgłaszający 7 września br., około godziny 18.00, został zaatakowany przez syna konkubiny. - Napastnik kilkukrotnie uderzał i kopał poszkodowanego po całym ciele, doprowadzając zgłaszającego do stanu bezbronności, po czym ukradł mu pieniądze w kwocie 240 zł oraz rower – mówi oficer prasowa KPP Kępno sierż. Justyna Niczke.
Podejrzany sprawca czynu karalnego usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Sąd, po zapoznaniu się z materiałami sprawy, zastosował wobec sprawcy rozboju środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!