Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bogumiła, Gerarda, Józefy 4 Października 2023, 02:54
Dziś 18°C
Jutro 16°C
Kraj
11 Stycznia, 2023

Rozmaitości: Rossmannowy kalendarz "Czujesz Klimat?"

Mottem naszego kalendarz na 2023 r. jest "Czujesz Klimat?". Przy każdym miesiącu znajdziecie ciekawe fakty dotyczące ekologii. Nawiązujemy w ten sposób do naszej inicjatywy "Czujesz Klimat?" Rossmanna, w której zachęcamy klientów do brania pod uwagę podczas zakupów także kwestii środowiska. Mają to ułatwić symbole (przyjazny skład, dobre dla środowiska opakowanie, bardziej zielona produkcja), które klienci znają z drogerii internetowej: www.rossmann.pl.

Na kartach kalendarza znalazło się 12 dziewczyn pracujących w naszych drogeriach m.in. z Rzeszowa, Białegostoku, Zabrza, Warszawy, Łodzi, czy Janowa Lubelskiego. Zdjęcia zrobiliśmy w leśnej, zielonej okolicy pod Warszawą oraz w jednym z warszawskich studiów fotograficznych. Fotografowała Aldona Karczmarczyk – jej prace trafiły już na okładki takich magazynów jak: "Elle", "Harper’s Bazaar" czy "Twój Styl". Stylizacje przygotowała Gosia Białobrzycka. Kalendarz powstały przy współpracy z Van Dorsen Artists.
Udział w tym projekcie jest dla pracowników Rossmanna przygodą i realizacją marzeń o profesjonalnej sesji. Kalendarz jest limitowany i nie trafia do sprzedaży. Jest pamiątką dla uczestniczek sesji.
– O nasz wygląd zadbał sztab profesjonalistów: fryzjerzy, make-up’istki, styliści. To było piękne przeżycie. Na pewno będę miała co wspominać za kilka lat. Trzeba to powiedzieć głośno: Rossmann dodaje nam pewności siebie tworząc takie projekty. Czujemy się jak gwiazdy wielkiego formatu. To jest ogromny plus pracy w naszej firmie – mówi Magdalena Tchórz, uczestniczka sesji ze sklepu z Wrocławia.
Kalendarz na 2023 r. jest już 14 edycją firmowej produkcji Rossmanna.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!