Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Aliny, Anety, Benona 17 Czerwca 2019, 07:28
Dziś 21°C
Jutro 23°C
Kępno
2 Stycznia, 2019

Przybyszów: Dachował samochód. Poszkodowany zabrany do szpitala śmigłowcem LPR

Wypadek z udziałem samochodu osobowego na drodze krajowej nr 11 w Przybyszowie.

24 grudnia 2018 r., około godziny 11.40, doszło do dachowania samochodu osobowego na drodze krajowej nr 11 w Przybyszowie, w okolicach skrzyżowania z drogą prowadzącą do Rzetni. Policjanci, którzy udali się na miejsce, ustalili, że kierujący fordem, 32-letni mieszkaniec gminy Kępno, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w nasyp po przeciwnej stronie drogi, doprowadzając tym samym do wywrócenia auta.
Na miejsce zadysponowano straż pożarną – dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kępnie. - Strażacy zastali samochód osobowy, leżący na dachu, na środku drogi. Wewnątrz nadal znajdowała się osoba poszkodowana – była przytomna. Strażacy natychmiast przystąpili do wykonania dostępu do osoby poszkodowanej poprzez wycięcie tylnych drzwi wraz ze środkowym słupkiem. Następnie poszkodowanego ewakuowano na noszach i przekazano przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego – relacjonuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie kpt. Jarosław Kucharzak.

~ Oprac. KR, fot. KP PSP Kępno, KPP Kępno

Więcej w nr 1 (1307) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!