Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Mai, Marcelego, Wadima 9 Kwietnia 2020, 23:32
Dziś 16°C
Jutro 12°C
Kraj
5 Marca, 2020

Poznań: Targi meblowe w cieniu koronawirusa

Nie jak zawsze w marcu, ale już od 25-28 lutego 2020 roku odbyła się w Poznaniu kolejna edycja targów „Meble Polska”- największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Zmiana terminu wynika z rosnącego znaczenia wydarzenia na arenie światowej. Dzięki niej w targach w Polsce będą mogli uczestniczyć kupcy meblowi, którzy dotąd w marcu wybierali maraton targowy odbywający się na Dalekim Wschodzie.

Podobnie jak w latach poprzednich również w tym roku w targach Meble Polska uczestniczyła liczna grupa wystawców z powiatu kępińskiego, prezentująca na swoich stoiskach produkowane nowości meblowe, które jak zgodnie twierdzą cieszyły się dużym zainteresowaniem u kontrahentów. Wszyscy pytani oceniając tegoroczne targi poznańskie, wyrażali opinię, że mimo mniejszej liczby zwiedzających i tak są bardzo udane pod kontem wystawienniczym jak i pozyskania nowych rynków zbytu.

~ m

Więcej w nr 10 (1367) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!