Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ireny, Irminy, Stanisława 18 Września 2020, 21:26
Dziś 11°C
Jutro 18°C
Kultura i oświata
8 Sierpnia, 2019

Powiat: W tym roku pożegnamy lato z „Wilkami”

Starosta kępiński Robert Kieruzal wspólnie z wójtem gminy Bralin Piotrem Hołosiem zaprezentował program festynu „Pożegnanie Lata 2019”.

Po raz czwarty w swojej historii impreza organizowana przez Starostwo Powiatowe odbędzie się na stadionie LKS „Sokół” Bralin przy ulicy Namysłowskiej w Bralinie. W tym roku festyn zaplanowano na niedzielę, 25 sierpnia.
Organizatorzy festynu zapraszali do udziału w imprezie mieszkańców powiatu kępińskiego oraz gości spoza jego terenu.
- Stało się już to tradycją, że „Pożegnanie Lata” będzie odbywa się w Bralinie na terenie kompleksu sportowego LKS Bralin. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Gminą Bralin, a ta lokalizacja imprezy jest dla nas optymalna – mówił starosta kępiński. - Zaangażowanie odpowiednich służb oraz pomoc współorganizatora - wójta gminy Bralin są dla nas nieodzowne, bowiem bezpieczeństwo uczestników imprezy jest priorytetem - zaznaczył też R. Kieruzal. - Jest to nie pierwsza tego typu impreza organizowana w Bralinie i mam nadzieję kontynuować ją w latach przyszłych – dodał.
Gwiazdą tegorocznego festynu będzie zespół „Wilki”. Ponadto wystąpią: „Duet Karo”, kabaret „Chatelet” i zespół „Milano”. Zaplanowano program dla dzieci. Tradycyjnie też podczas powiatowego festynu podsumowana zostanie akcja pobierania krwi „Kropla życia”, zorganizowana przez stowarzyszanie „Po Prostu Pomagam”.

~ bem

Więcej w nr 32 (1338) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!