Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ariadny, Jarosława, Roberta 8 Czerwca 2023, 08:09
Dziś 24°C
Jutro 24°C
Kultura i oświata
4 Maja, 2023

Powiat: „Szkolne Próby Literackie” już za nami

20 kwietnia 2023 r. w świetlicy szkolnej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Kępnie odbyła się Biesiada Literacka, na której podsumowano XXII edycję powiatowego konkursu pn. „Szkolne Próby Literackie”. Organizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Kępnie i Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Kępnie.

Jak co roku Starostwo Powiatowe w Kępnie dla laureatów, wyróżnionych i uczestników w konkursie ufundowało nagrody w postaci bonów pieniężnych, a Rada Rodziców ZSP nr 1 dofinansowała organizację spotkania. Uroczystość przygotowali: Danuta Wabnic, Aleksandra Kowalek oraz Dariusz Baranowski.
Założeniem konkursu jest pobudzenie wrażliwości i wyobraźni poetyckiej, wyzwolenie odwagi do odsłonięcia własnych przeżyć wewnętrznych oraz promowanie talentów literackich młodzieży naszego regionu.

~ Aleksandra Kowalek, Danuta Wabnic

Więcej w nr 18 (1528) 2023 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!