Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Anny-Marii, Felicjana, Sławoja 10 Czerwca 2023, 09:11
Dziś 19°C
Jutro 22°C
Kultura i oświata
12 Maja, 2022

Powiat: Pożegnanie maturzystów w „Sucharku”

28 kwietnia 2022 r. w auli Liceum Ogólnokształcącego nr I w Kępnie odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów.

W uroczystościach udział wziął starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka, naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego Andrzej Jóźwik, ks. kanonik Jerzy Palpuchowski oraz przewodniczący Rady Rodziców Eligiusz Kaczmarek. W wystąpieniach okolicznościowych padły słowa podziękowań i życzeń dla maturzystów, jak i dla wszystkich, których praca złożyła się na ich kształcenie i wychowanie. Dyrektor szkoły Danuta Stefańska podsumowując trzy trudne lata nauki w czasach pandemii, podkreśliła sukcesy obecnych absolwentów, jednocześnie wyrażając nadzieję, że zdobytą wiedzę wykorzystają do realizacji marzeń i planów życiowych. Życzyła powodzenia na egzaminie maturalnym i trafnego wyboru dalszej drogi kształcenia.

~ Oprac. m

Więcej w nr 19 (1478) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!