Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bogusława, Liwiusza, Tekli 23 Września 2019, 11:26
Dziś 19°C
Jutro 20°C
Policja i straż pożarna
1 Marca, 2019

Powiat: Potrącenie pracownika patrolu drogi S8

Kierujący samochodem marki Honda potrącił pracownika patrolu S8, który w tym czasie zabezpieczał miejsce poprzedniej kolizji.

24 lutego br. drodze ekspresowej S8, na 106 km trasy, kierujący mercedesem, 70-letni mieszkaniec województwa łódzkiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w bariery ochronne. Mężczyźnie nic się nie stało, został ukarany mandatem karnym.
Chwilę później, około godziny 8.30, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał informację o wypadku, do którego doszło w tym samym miejscu. Policjanci, którzy udali się na miejsce zdarzenia, ustalili, że kierujący samochodem marki Honda, 20-letni mieszkaniec Sieradza, jadąc w kierunku Wrocławia, również nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg i potracił pracownika patrolu S8, który w tym czasie zabezpieczał miejsce poprzedniej kolizji.

~ KR, fot. KP PSP Kępno

Więcej w nr 9 (1315) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!