Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Dominiki, Dominika, Protazego 4 Sierpnia 2020, 10:06
Dziś 15°C
Jutro 21°C
Powiat
22 Kwietnia, 2020

Powiat: Nowe zasady działania kępińskiego szpitala

Szpitale muszą tak przeorganizować izby przyjęć i Szpitalne Oddziały Ratunkowe, by pacjenci z objawami koronawirusa już od samego początku byli oddzielani od pozostałych. W Kępnie pacjenci podejrzani o zakażenie koronawirusem przebywać będą w pomieszczeniach dotychczasowego oddziału kobiecej interny.

Wszystkie szpitale prowadzące izby przyjęć lub szpitalne oddziały ratunkowe zostały zobowiązane do przeorganizowania ich pracy w sposób umożliwiający bezpieczną segregację i separację osób z objawami koronawirusa od innych. Pacjenci z objawami koronawirusa już od samego początku mają być oddzielani od pozostałych. W przypadku kępińskiego szpitala pacjenci podejrzani o zakażenie koronawirusem przebywać będą w pomieszczeniach dotychczasowego Oddziału Internistycznego Kobiecego.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 17 (1374) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!