Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Grzegorza, Salomei, Walerii 17 Listopada 2019, 19:33
Dziś 12°C
Jutro 13°C
Policja i straż pożarna
26 Lipca, 2019

Powiat: Kolejni pijani kierowcy zatrzymani

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie ujęli kolejnych nietrzeźwych kierowców.

3 lipca br., dzięki informacji przekazanej od obywateli, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu kępińskiego, który kierował samochodem marki Nissan, będąc pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że kierowca w wydychanym powietrzu miał ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy i czekają g bardzo wysokie kary finansowe.
W weekend, 6 i 7 lipca br., kępińscy policjanci zatrzymali jeszcze dwóch pijanych kierowców. Pierwszy to 33-letni obywatel Ukrainy, który poruszał się po drogach powiatu samochodem marki Skoda, natomiast drugi – 54-letni obywatel Gruzji jechał samochodem marki Ford. Obaj mężczyźni mieli ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu i stracili już prawo jazdy.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 30 (1336) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!