Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jakuba, Stefana, Romy 28 Listopada 2023, 19:50
Dziś -1°C
Jutro -2°C
Kraj
1 Marca, 2023

Powiat: Kępińscy przedsiębiorcy liderami na targach meblowych

Kolejna edycja targów „Meble Polska” i targów wnętrz Home Decor odbyła się od 21 do 24 lutego 2023 r. w Poznaniu. Handlowcy i przedsiębiorcy z kraju mieli okazję zapoznać się z najnowszymi kolekcjami 250 firm z 70 krajów. Targi „Meble Polska” to jedno z największych przedsięwzięć biznesowych branży meblarskiej w Europie, a jednocześnie marketingowa promocja eksportu polskiej produkcji meblowej, w której od wielu lat uczestniczą producenci mebli z powiatu kępińskiego.

Targi „Meble Polska” w Poznaniu od kilku lat organizowane są w nowej kontraktacyjnej formule i zaliczane są do elitarnego grona najważniejszych spotkań targowych branży meblowej w Europie. Dla wystawców targi są bardzo dobrą okazją do prezentacji najnowszych trendów rynkowych wśród kupców meblowych z całego świata. Tegoroczną edycję targową, jak szacują organizatorzy, odwiedziło ponad 20 tysięcy dystrybutorów mebli. Tegoroczna edycja potwierdziła wyjątkową rolę tego wydarzenia jako jednego z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu polskiej branży meblowej.

~ m

Więcej w nr 9 (1519) 2023 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!