Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Kryspiny, Norberta, Sabiny 5 Grudnia 2020, 12:32
Dziś 8°C
Jutro 12°C
Kraj
18 Czerwca, 2020

Powiat: Drive-thru w Wielkopolsce i zarażenia w Kępińskiem

Drive-thru w Wielkopolsce cieszy się dużym zainteresowaniem lokalnych społeczności. Łącznie wykonano blisko 7 tys. testów, które wykazały 458 pozytywnych przypadków. W ubiegłym tygodniu badania trwały w Poznaniu, a w kolejnych dniach odbędą się m.in. w Pile. Jak wyglądały wyniki w poszczególnych wielkopolskich miastach?

W związku z rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19, wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2, na stronie Starostwa Powiatowego w Kępnie publikowane są komunikaty Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Kępnie. Specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy zestawienie danych epidemiologicznych z terenu powiatu kępińskiego od początku czerwca. W powiecie kępińskim do tej pory zdiagnozowano 437 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Wśród nich są również dzieci. Na szczęście większość zakażonych z powiatu kępińskiego jest w dobrym stanie i przebywa w izolacji domowej. 76 osób z powiatu kępińskiego wyzdrowiało. 

~ KR, m

Więcej w nr 25 (1382) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!