Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bogumiła, Eweliny, Mirosława 26 Lutego 2021, 17:31
Dziś 8°C
Jutro 4°C
Powiat
4 Lutego, 2021

Powiat: Badanie finansów w szpitalu

26 stycznia odbyła się XXVIII sesja Rady Powiatu Kępińskiego. Była to już dziesiąta z rzędu sesja przeprowadzona w sposób zdalny.

Sesję otworzyła przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka, przedstawiając radnym proponowany przebieg sesji, który radni przyjęli jednogłośnie. Kolejny z punktów obrad dotyczył przyjęcia protokołu z poprzedniej sesji.
Następnie starosta Robert Kieruzal odniósł się do pytań kierowanych ze strony radnych, a dotyczących działalności Powiatu w okresie międzysesyjnym, przedstawionych w sprawozdaniu przewodniczącego Zarządu.
Pierwsze z procedowanych w trakcie sesji uchwał dotyczyły zmian w bieżącym budżecie Powiatu. Na wniosek Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami zwiększono o 140 000 zł środki w związku z zaplanowanym wykonaniem projektu podziału działek objętych inwestycjami: rozbudowa drogi powiatowej na odcinku Łęka Mroczeńska – Żurawiniec, rozbudowa drogi powiatowej Mroczeń – Laski, rozbudowa drogi powiatowej 5681 od skrzyżowania z drogą krajową nr 39 – Grębanin Kolonia II do granicy z gminą Bralin w ramach Zezwolenia na Realizację Inwestycji Drogowej (ZRiD).

~ m

Więcej w nr 5 (1414) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!