Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Dominiki, Dominika, Protazego 5 Sierpnia 2020, 04:26
Dziś 15°C
Jutro 21°C
Powiat
2 Lipca, 2020

Powiat: 527 zakażonych w powiecie kępińskim

W ostatnim tygodniu znacznie wzrosła liczba zakażonych COVID-19 w powiecie kępińskim.

W związku z rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19, wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2, na stronie Starostwa Powiatowego w Kępnie publikowane są komunikaty Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Kępnie. Specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy zestawienie danych epidemiologicznych z terenu powiatu kępińskiego od początku czerwca.
W powiecie kępińskim do tej pory zdiagnozowano 527 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wśród nich są również dzieci. Na szczęście większość zakażonych z powiatu kępińskiego jest w dobrym stanie i przebywa w izolacji domowej. Niestety, w ostatnich dniach zmarło kolejnych 2 mieszkańców powiatu kępińskiego, u których zdiagnozowano COVID-19 – w sumie liczba ta wynosi obecnie 9.
Cieszy jednak coraz większa liczba „ozdrowieńców” – już 364 osobom z powiatu kępińskiego udało się powrócić do zdrowia.

~ KR, m

Więcej w nr 27 (1384) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!