Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ireny, Kleopatry, Witalisa 20 Października 2018, 17:05
Dziś 11°C
Jutro 10°C
Kępno
11 Stycznia, 2018

Policja: Przyjechał na komendę, mając aktywny zakaz kierowania pojazdami

Nieszczęśliwie zakończyła się dla młodego mężczyzny z gminy Kępno wizyta w kępińskiej jednostce – już wkrótce usłyszy zarzuty łamania postanowień sądu.

Tuż przed świętami, 23 grudnia 2017 r., w Komendzie Powiatowej Policji w Kępnie pojawił się młody mężczyzna, mieszkaniec gminy Kępno. Jest on już dobrze znany funkcjonariuszom, którzy wiedzą, że posiada zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi – karę za kierowanie pod wpływem alkoholu. Dlatego też wizyta w komendzie wzbudziła ich zainteresowanie. - Funkcjonariusze zastanawiali się, w jaki sposób mężczyzna dotarł do Chojęcina z centrum miasta. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Mężczyzna miał bowiem na poboczu ukryty samochód, którym próbował odjechać z komendy, tuż pod czujnym okiem funkcjonariuszy. Ten pomysł mu się jednak nie udał. Mężczyzna został zatrzymany kilkaset metrów dalej – poinformowała oficer prasowa KPP Kępno st. sierż. Anna Lubojańska.
Mężczyznę czeka teraz postępowanie karne z art 244 kodeksu karnego. Postępowanie prowadzić będzie KPP Kępno.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!