Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Amelii, Dobromira, Leonarda 31 Marca 2020, 03:44
Dziś 5°C
Jutro 4°C
Powiat
15 Marca, 2018

Policja: Policjanci zatrzymali poszukiwanego

54-letni mężczyzna był poszukiwany przez Prokuraturę w Nowym Sączu. Ukrywał się na terenie jednej z gmin powiatu kępińskiego.

Policjanci Posterunku Policji w Trzcinicy z siedzibą w Laskach ustalili i zatrzymali 54-letniego mężczyznę bez stałego meldunku, który przebywał na terenie gminy Rychtal. - Mężczyzna był poszukiwany przez Prokuraturę w Nowym Sączu, zarządzeniem o poszukiwaniu podejrzanego, celem ustalenia miejsca pobytu, zatrzymania i doprowadzenia – relacjonuje oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie st. sierż. Anna Lubojańska.
2 marca br. mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a następnie przesłuchany w charakterze osoby podejrzewanej o popełnienie przestępstwa. W chwili zatrzymania przez mundurowych, poszukiwany 54-latek był pijany. W wydychanym powietrzu miał 1,9 promila alkoholu.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!