Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty 17 Maja 2022, 07:31
Dziś 15°C
Jutro 18°C
Kępno
10 Listopada, 2017

Policja: 22-latek okradł altanki działkowe

Młody mieszkaniec gminy Kępno włamał się do altanek działkowych. Usłyszał już zarzuty.

Pod koniec października br. do Komendy Powiatowej Policji w Kępnie trafiło zgłoszenie o kradzieży z włamaniem na terenie ogródków działkowych w Kępnie. Sprawca wyłamał zamek i wszedł do wnętrza altanki, skąd zabrał narzędzia ogrodowe i alkohol, a także butle gazowe.
Policjanci podczas wykonywania rozpytań i sprawdzeń ustalili, że sprawcą włamania do altanki jest 22-latek z gminy Kępno. Ustalili także, że nie było to jego jedyne włamanie na teren ogródków działkowych w ostatnim czasie. Mężczyzna włamał się też do innej altanki, skąd również zabrał butlę gazową.
4 listopada br. mężczyzna usłyszał zarzuty włamania z art. 279 kodeksu karnego. Mężczyźnie grozić może do 10 lat pozbawienia wolności – poinformowała oficer prasowa KPP Kępno st. sierż. Anna Lubojańska.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!