Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Libuszy, Wacławy, Wacława 29 Września 2022, 08:03
Dziś 9°C
Jutro 13°C
Sport
25 Stycznia, 2018

Piłka nożnak: Marcinki lepsze od Górnika w finale turnieju

Zwycięstwem Marcinków Kępno w roczniku 2008 oraz Antonio Jarocin w roczniku 2007 zakończyła się tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Marcinki Cup rozgrywanego w minioną sobotę w hali Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na parkiecie kępińskiej areny rywalizowało ponad stu młodych adeptów piłki nożnej z tak znanych i renomowanych klubów jak Odra Opole, Górnik Zabrze czy ŁKS Łódź.

Marcinki Cup 2018, a więc Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej został zorganizowany przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Marcinki Kępno. Tegoroczny turniej przeszedł do historii głównie z powodu organizacji oraz panującej atmosfery. Rywalizacja na parkiecie w toczyła się w dwóch kategoriach wiekowych. W turnieju roczników 2007 i 2008 wzięły udział znane i renomowane marki na mapie Polski i regionu. Rocznik 2008 turniejowe mecze rozgrywał przed południem, natomiast później do rywalizacji przystąpili zawodnicy z rocznika 2007.

~ BAS

Cały artykuł dostępny jest w nr 4 (1259) 2018 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!