Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bogusława, Gracjana, Laury 19 Grudnia 2018, 06:39
Dziś -1°C
Jutro 0°C
Sport
8 Marca, 2018

Piłka nożna: Orzeł zagra o półfinał

Już w najbliższą sobotę Orzeł Mroczeń, jeden z czołowych zespołów naszego regionu, rozegra ćwierćfinał Pucharu Polski szczebla okręgowego. Mecz ten zainauguruje piłkarską wiosnę. Ciekawie zapowiadają się również pozostałe mecze. Zostaną one jednak rozegrane dopiero 4 kwietnia.

Piłkarską wiosnę w okręgu kaliskim czas zacząć. W najbliższą sobotę zostanie rozegrany pierwszy z czterech ćwierćfinałów piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. O półfinał tych rozgrywek zagra Orzeł Mroczeń, który przed własną publicznością zmierzy się z Biały Orłem Koźmin Wielkopolski. Podopieczni Marka Wojtasiaka stoją przed ogromną szansą awansu do najlepszej czwórki pucharowych rozgrywek. Drużyna z Koźmina Wielkopolskiego przeszła zimą prawdziwe trzęsienie ziemi i zapewne nie będzie już tak groźna jak jesienią. Nie oznacza to jednak, że mroczenianie mogą lekceważyć rywala, który bądź co bądź występuje w czwartej lidze. Pozostałe mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane dopiero na początku kwietnia.

~ BAS

Program ćwierćfinałów
Sobota, 10 marca 2018 roku
14:00 Orzeł Mroczeń – Biały Orzeł
Środa, 4 kwietnia 2018 roku
17:00 GKS Rychtal – KKS Kalisz
17:00 Ostrovia Ostrów – Jarota Jarocin
17:00 LKS Gołuchów – Centra Ostrów

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!