Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Gracji, Lucjana 13 Czerwca 2025, 22:24
Dziś 14°C
Jutro 22°C
Kultura i oświata
3 Czerwca, 2025

Piaski: Wielki dzień mam w Piaskach

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, by wyrazić wdzięczność i miłość tym, które każdego dnia otaczają troską swoje rodziny. To święto pełne emocji, refleksji i serdecznych gestów – dzień, w którym doceniamy ogromną rolę matek w naszym życiu i społeczeństwie. Z tej okazji, 24 maja br., w sali OSP w Piaskach odbyły się uroczyste obchody Gminnego Dnia Matki.

Świętowanie rozpoczęło się od mszy świętej, którą odprawili: ks. kanonik Jacek Andrzejczak oraz ks. Józef Wachowiak. Duchowe rozpoczęcie uroczystości nadało wydarzeniu podniosły i pełen szacunku charakter.

~ Oprac. m

Więcej w nr 23 (1635) 2025 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!