Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jakuba, Stefana, Romy 28 Listopada 2023, 21:20
Dziś -1°C
Jutro -2°C
Kultura i oświata
23 Maja, 2019

Perzów: Otwarto nową bibliotekę szkolną

13 maja br. w Zespole Szkół w Perzowie otwarto bibliotekę szkolną.

Na uroczystość przybyli rodzice, włodarze gminy i zaproszeni goście z Kuratorium Oświaty w Kaliszu. Uczniowie tego dnia przyszli do szkoły w strojach galowych.
Zebranych przywitała dyrektor Zespołu Szkół w Perzowie Barbara Maras. - Nasza nowa biblioteka jest miejscem bardzo przyjaznym. Przyciąga nie tylko zbiorem książek, ale także oryginalnym wyposażeniem. Bajkowe postacie na jej ścianach narysowali sami rodzice, którym chciałam bardzo podziękować za tak duże zaangażowanie w tworzeniu biblioteki – mówiła dyrektor.
Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali obecni na uroczystości goście: dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Kaliszu Violetta Słupianek, wizytator Delegatury KO w Kaliszu Małgorzata Wanzek, Karolina Winiecka, asystentka senatora Łukasza Mikołajczyka, a także gospodarze uroczystości: wójt gminy Perzów Danuta Froń, dyrektor ZS w Perzowie B. Maras oraz przedstawiciel rodziców i uczniów.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 21 (1327) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!