Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benedykta, Kariny, Olgi 11 Lipca 2020, 20:53
Dziś 13°C
Jutro 19°C
Kultura i oświata
22 Listopada, 2019

Perzów: Andrzejkowe spotkanie perzowskich seniorów

Zbliżające się andrzejki, a także Ogólnopolski Dzień Seniora, obchodzony oficjalnie 14 listopada, były okazją do spotkania seniorów zrzeszonych w perzowskim Kole Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Na spotkanie zorganizowane w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury przybyli również zaproszeni goście: przedstawiciele Urzędu Gminy w Perzowie oraz Policji. Wszystkich zebranych powitała prezes Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Perzowie Krystyna Zapolna. W swoim wystąpieniu dziękowała między innymi za zaangażowanie i aktywną pracę na rzecz Koła seniorom pracującym w jego Zarządzie. Słowa wdzięczności skierowała też do osób, które przekazały 1% podatku na konto Koła PZERiI w Perzowie. W ten sposób perzowskie Koło otrzymało 212,00 zł.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 47 (1353) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!