Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ireny, Irminy, Stanisława 18 Września 2020, 21:08
Dziś 11°C
Jutro 18°C
Kultura i oświata
17 Stycznia, 2020

Perzów: 28. Finał WOŚP w Perzowie

Gmina Perzów po raz kolejny włączyła się w organizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku udało się zebrać blisko 13 tys. zł.

Podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 12 stycznia 2020 r., zbierano fundusze dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Po raz kolejny do orkiestrowego grania włączyła się gmina Perzów. Zbiórkę pieniędzy prowadziło 13 wolontariuszy, a w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie odbyła się impreza połączona z licytacją orkiestrowych gadżetów.
Na scenie wystąpili młodzi muzycy z sekcji gitarowej i wokalnej działającej przy GOK w Perzowie, którzy przygotowani zostali przez instruktora Jakuba Zapolnego. Zebrani goście mogli również wysłuchać koncertu zespołu „Perzowianie”, prowadzonego przez instruktora Grzegorza Góreckiego. Punktem kulminacyjnym była, oczywiście, licytacja orkiestrowych gadżetów, której atmosferę skutecznie podgrzewała publiczność.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 3 (1360) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!