Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bogusława, Liwiusza, Tekli 23 Września 2019, 11:29
Dziś 19°C
Jutro 20°C
Kultura i oświata
28 Listopada, 2018

Opatów: Planują karierę zawodową

X Ogólnopolski Tydzień Kariery pod hasłem „Bądź architektem swojego szczęścia!” w Szkole Podstawowej w Opatowie.

Tegoroczne obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem „Bądź architektem swojego szczęścia!” w Szkole Podstawowej w Opatowie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie klasy 7 i 8 wzięli udział w cyklu warsztatów poświęconych doradztwu zawodowemu. Dowiedzieli się więcej na temat swoich predyspozycji zawodowych oraz kompetencji.
W tym roku gościem specjalnym był student i absolwent Szkoły Podstawowej w Opatowie - Maciej Gawlik, który opowiedział uczniom o wpływie wyboru studiów na dalszy rozwój. Uczniowie wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Kępnie oraz w warsztatach z doradcą zawodowym Pauliną Tucholską. Kolejnym etapem będzie wizyta w zakładach pracy, gdzie uczniowie klas starszych udają się wraz z wychowawcami i szkolnym doradcą zawodowym.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!