Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bernarda, Martyny, Waleriana 15 Kwietnia 2021, 09:19
Dziś 4°C
Jutro 1°C
Kultura i oświata
1 Kwietnia, 2021

Opatów: Piękne i wysokie palmy

Rozstrzygnięcie konkursu na tradycyjną palmę wielkanocną.

Rozstrzygnięty został konkurs na tradycyjną palmę wielkanocną zorganizowany przez dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Łęce Opatowskiej z siedzibą w Opatowie – Gabrielę Brzezińską i pełnomocnika wójta ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii – Danutę Gąszczak.
W konkursie udział wzięli mieszkańcy z terenu gminy Łęka Opatowska, których zadaniem było wykonanie tradycyjnej palmy wielkanocnej z użyciem naturalnych materiałów i z wykorzystaniem tradycyjnych form zdobniczych.
Konkurs miał na celu stworzyć okazję do wspólnego spędzania wolnego czasu w gronie rodzinnym w sposób kreatywny, budujący pozytywne relacje z dala od używek (alkohol, narkotyki itp.) oraz zainicjować społeczność lokalną do większego zaangażowania w kulturalną działalność Biblioteki.

~ Oprac. m

Więcej w nr 12 (1421) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!