Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bonifacego, Kiry, Waltera 5 Czerwca 2020, 14:28
Dziś 14°C
Jutro 20°C
Kultura i oświata
12 Kwietnia, 2019

Opatów: „Dilerka emocji” w bibliotece

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Łęce Opatowskiej z siedzibą w Opatowie odbyło się spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską.

Czytelnicy zaproszeni zostali na spotkanie z wrocławską pisarką, nazywaną przez swoich fanów „dilerką emocji”, autorką ponad trzydziestu bestsellerowych powieści łączących romans, dramat i sensację.
Jego uczestnicy dowiedzieli się, jak wyglądały pisarskie początki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej: pisanie do szuflady, następnie - za namową przyjaciółek - publikowanie w Internecie, a w końcu wydanie pierwszej książki.
Autorka zdradziła też, że napisanie każdej z nich poprzedza skrupulatnym badaniem środowisk i zagadnień, o których ma zamiar pisać, dzięki czemu jej powieści są tak autentyczne. Wszystkie jej książki są pełne emocji, wpisują się przy tym w różne gatunki literackie. Każdy może w nich znaleźć coś dla siebie.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 15 (1321) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!