Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bogumiła, Eweliny, Mirosława 26 Lutego 2021, 16:51
Dziś 8°C
Jutro 4°C
Powiat
4 Lutego, 2021

Olszowa: „Wygraliśmy wszyscy”

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olszowie.

Sztab w Olszowie pobił kolejny rekord podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W porównaniu do ubiegłego roku to kwota wyższa o prawie 20.000 zł. Po przeliczeniu funduszy zebranych przez 12 wolontariuszy i opłaceniu wszystkich zakończonych aukcji, zebrana przez sztab kwota może sięgnąć prawie 70.000 zł! Dodatkowo zebrano 2.500 zł na leczenie dla Agatki Skąpskiej.
Sztab w Olszowie przygotował wiele atrakcji. W domu strażaka odbywała się loteria LOS NUMEROS z atrakcyjnymi nagrodami, można było zakupić ciasto, bigos i grochówkę – wszystko rozeszło się błyskawicznie. Na Facebookowym profilu można było podziwiać występy wokalne w wykonaniu przedszkolaków, Nadii Berskiej, Oliwii Marczak, Jakuba Goli, Sary i Mai Kasprzak, taneczne – grupy DanceGirls, a także instrumentalne popisy Orkiestry Dętej ze Słupi pod Kępnem i zespołu „Żaluzje Oczywiście”. Na zakończenie nie mogło zabraknąć światełka do nieba – w tym roku było ono inne niż zwykle, ale równie wystrzałowe i z humorem.

~ KR

Więcej w nr 5 (1414) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!