Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Bartłomieja, Karoliny 5 Lipca 2020, 19:25
Dziś 22°C
Jutro 19°C
Policja i straż pożarna
15 Stycznia, 2020

Olszowa: Pożar wskutek ulatniającego się gazu. Nie żyje 72-latka

Tragiczny w skutkach pożar budynku jednorodzinnego w Olszowie.

9 stycznia br., o godzinie 11.41, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku jednorodzinnego w miejscowości Olszowa, wskutek ulatniającego się gazu z butli.
Przybyli na miejsce strażacy zastali rozwinięty pożar budynku oraz uzyskali informację, że wewnątrz może znajdować się osoba poszkodowana. - Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wprowadzeniu strażaków do wewnątrz obiektu celem jego przeszukania i ugaszenia pożaru. W budynku odnaleziono jedną osobę poszkodowaną, którą natychmiast ewakuowano na zewnątrz i przekazano przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego – poinformował. Niestety, lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon poszkodowanej, 72-letniej kobiety.

~ KR, fot. KP PSP Kępno

Więcej w nr 3 (1360) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!