Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Łucji, Witolda, Wilhelma 25 Czerwca 2022, 10:11
Dziś 22°C
Jutro 28°C
Kultura i oświata
12 Maja, 2022

Nowa Wieś Książęca: Z miłości do ojczyzny

3-majowa akademia i wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego w Zespole Szkół im. Ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej Wsi Książęcej.

W Zespole Szkół im. Ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej Wsi Książęcej odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością wójt gminy Bralin Piotr Hołoś.
Akademia była okazją do wręczenia nagród laureatom Gminnego Konkursu Plastycznego „Moja ojczyzna”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Bralin i odbył się w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zdobyła Rozalia Poprawa, drugie – Marcin Szmaciński, a trzecie – Filip Rybczyński (SP Bralin). Wyróżnienia otrzymali: Ksawery Ziomko (SP Bralin) i Weronika Musiała (SP Bralin).

~ Oprac. KR

Więcej w nr 19 (1478) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!